Suchý Vojtěch (Adalbert) (Švihov 1783 - 1849 Vídeň)
Párové portréty, portrét muže signován a datován vlevo uprostřed A. Suchý a. Dom. 1813, portrét dámy signován a datován vpravo uprostřed Adalb.
Suchý 1813 (signatura dodatečně zvýrazněná), olej/plátno fixované na překližce, 66 x 53 cm, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 150.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 100.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |